top of page
FNA_1181.jpg

Berrin & Alp

Ferda'cım öyle güzel bir gündü ki. Düğün günü ve dış çekimde iyi ki seni tercih etmişiz, fotoğrafların kalitesi bizimle ilgilenmen öyle içten ki bizler için çok kıymetli bir gündü. Seni tercih ettiğimiz için çok mutluyuz.
Her şey için teşekkür ederiz.

Berrin & Alp Canlı

FNA_3685.jpg

Kübra & Ünal

Ferda hanım tek kelimeyle muhteşemsiniz. Fotoğraflara sadece göz gezdirebildik ama gördüklerimiz bile yetti.
O kadar güzel ki duyguları o kadar güzel yakalamışsınız ki inanamadık emeğinize sağlık. O kadar mutlu olduk ki düğün sürecinde en isabetli tercihimiz siz olmuşsunuz gerçekten daha ne diyebilirim bilmiyorum aldığınız para kuruşu kuruşuna helal olsun.

Kübra & Ünal Buğdaylı

9W4A7884.jpg

Gözde & Doğu

Ferdaaaa aşırı beğendik çok çok çok iyi olmuş. Hem eğlenip güzel vakit geçirip hem günün sonunda bu fotolar :) Lütfen sen hep fotoğraf çek bayıldıkkkk.

Gözde & Doğu Gümüş

9W4A2765.jpg

Kamer & Caner

İyi ki yollarımız kesişti, seni tanımak çok güzeldi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Her bir kare çok özel ve güzel oldu emeğine sağlık.

Kamer & Caner Dündar

FNA_9714.jpg

Gizem & Selim 

Canım Ferdam en özel günümü ölümsüz kıldığın için çok teşekkür ederim. iyi ki seni tanımışız. Sıcakkanlılığın, samimiyetin, içtenliğin olsun o kadar güzeldi ki senin dediğin gibi bazı insanlar dostunuz iyikiniz aileniz olur. Aile gibi hissettirdiğin için her şey için çok teşekkür ederim harika bir serüvendi. İyi ki seni tanımışım.

Gizem & Selim Arslan

bottom of page